Bestsellery
Produkt dnia
WOCK WAYLITE 01
WOCK WAYLITE 01
115,00 zł
Obuwie medyczne Wock Everlite 05
Obuwie medyczne Wock Everlite 05
118,00 zł
Producenci
Informacje o firmie

Właścicielem sklepu internetowego obuwieoperacyjne.pl jest FPHU "Sollo Plus" s.c. Zbigniew Kałużny & Iwona Kałużna z Turku.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości komfortowego obuwia profilaktycznego, medycznego, i zawodowego.

W swojej ofercie posiadamy obuwie zaprojektowane i wyprodukowane przede wszystkim dla profesjonalistów, reprezentujących takie branże, jak szeroko pojęta służba zdrowia, przemysł farmaceutyczny, przemysł spożywczy czy gabinety kosmetyczne. Obsługujemy zarówno duże firmy produkcyjne, szpitale i przychodnie, jak i klientów indywidualnych.

Wieloletnie doświadczenie na rynku, ciągła praca nad doskonaleniem produktów oraz stała otwartość na uwagi klientów razem składają się na to,  że obuwie produkowane przez nas jest wygodne, bezpieczne, higieniczne i trwałe. I co najważniejsze, spełnia wszelkie wymogi prawne, związane z przepisami regulującymi kwestie środków ochrony indywidualnej w miejscu pracy.

Poza działalnością produkcyjną, jesteśmy także wyłącznym certyfikowanym dystrybutorem obuwia Wock Shoes w Polsce. Z dumą możemy stwierdzić, że to właśnie nasza firma wprowadziła na rynek model obuwia operacyjnego Wock Clog oraz obuwia medycznego Wock Nube, z którym mogą się Państwo często spotkać w polskich szpitalach i aptekach.

Jesteśmy także dystrybutorami obuwia medycznego niemieckiej firmy ABEBA oraz obuwia roboczego włoskiej marki PANDA.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl