Bestsellery
Obuwie operacyjne Wock Clog 07
Obuwie operacyjne Wock Clog 07
145,00 zł
Obuwie operacyjne Wock Clog 02
Obuwie operacyjne Wock Clog 02
149,00 zł
Obuwie operacyjne Wock Clog 03
Obuwie operacyjne Wock Clog 03
145,00 zł
Obuwie operacyjne Wock Clog 06
Obuwie operacyjne Wock Clog 06
145,00 zł
Obuwie operacyjne Wock Clog 09
Obuwie operacyjne Wock Clog 09
145,00 zł
Producenci
Informacje o firmie

Właścicielem sklepu internetowego obuwieoperacyjne.pl jest FPHU "Sollo Plus" s.c. Zbigniew Kałużny & Iwona Kałużna z Turku.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości komfortowego obuwia profilaktycznego, medycznego, i zawodowego.

W swojej ofercie posiadamy obuwie zaprojektowane i wyprodukowane przede wszystkim dla profesjonalistów, reprezentujących takie branże, jak szeroko pojęta służba zdrowia, przemysł farmaceutyczny, przemysł spożywczy czy gabinety kosmetyczne. Obsługujemy zarówno duże firmy produkcyjne, szpitale i przychodnie, jak i klientów indywidualnych.

Wieloletnie doświadczenie na rynku, ciągła praca nad doskonaleniem produktów oraz stała otwartość na uwagi klientów razem składają się na to,  że obuwie produkowane przez nas jest wygodne, bezpieczne, higieniczne i trwałe. I co najważniejsze, spełnia wszelkie wymogi prawne, związane z przepisami regulującymi kwestie środków ochrony indywidualnej w miejscu pracy.

Poza działalnością produkcyjną, jesteśmy także wyłącznym certyfikowanym dystrybutorem obuwia Wock Shoes w Polsce. Z dumą możemy stwierdzić, że to właśnie nasza firma wprowadziła na rynek model obuwia operacyjnego Wock Clog oraz obuwia medycznego Wock Nube, z którym mogą się Państwo często spotkać w polskich szpitalach i aptekach.

Jesteśmy także dystrybutorami obuwia medycznego niemieckiej firmy ABEBA oraz obuwia roboczego włoskiej marki PANDA.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl